Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

QNAP TS-1277-1600-8G

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 11 241,58 zł 11241.58
Cena netto: 9 139,50 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: QNAP
Kod produktu: 7277-7613A

Opis

TS-1277

Pierwszy serwer oparty na technologii Ryzen™ oferujący do 8 rdzeni i 16 wątków oraz zapewniający obsługę karty graficznej, umożliwiając redefinicję wirtualizacji i przetwarzanie 4K

Obejrzyj wideo

Nowy model TS-1277 obsługiwany przez procesor AMD 14 nm Ryzen™ redefiniuje najwyższej jakości biznesowy pulpit NAS, zapewniając wyższą jakość wideo i większą wydajność maszyny wirtualnej o 8-rdzeniowe/16-wątkowe przetwarzanie natywne i Turbo Core z taktowaniem nawet 3,7 GHz. Nowoczesny sprzęt wyposażony w wielofunkcyjne oprogramowanie sprawia, że model TS-1277 świetnie nadaje się do zastosowań i zadań wymagających pod względem zasobów.

 • Dwa gniazda M.2 SATA 6 Gb/s SSD do pamięci podręcznej lub puli pamięci podręcznej w celu przyspieszenia działania systemu.

 • Możliwość rozszerzenia PCIe zezwala na zastosowanie kart 10 GbE/40 GbE, pamięci SSD PCIe NVMe, kart graficznych, kart USB 3.1 10 Gb/s lub kart sieci bezprzewodowej.

 • Obsługa kart graficznych AMD Radeon™ i NVIDIA® do przetwarzania wideo lub obsługi funkcji GPU-passthrough do maszyn wirtualnych.

 • Technologia Qtier™ i pamięć podręczna SSD zapewniają wydajność pamięci masowej zoptymalizowaną pod kątem nieprzerwanego działania.

 • Wirtualizacja z obsługą skalowalnej pamięci masowej, aplikacje kontenerowe, centralne magazynowanie, tworzenie kopii zapasowych, udostępnianie i przywracanie po awarii.

 • RAID 50/60 jest zalecane dla serwerów NAS z więcej niż 10 dyskami w celu uzyskania balansu pomiędzy pojemnością, ochroną i wydajnością.

Informacje dotyczące zamawiania

 1. TS-1277-1700-64G

  8-rdzeniowy/16-wątkowy procesor AMD Ryzen™ 7 1700 3,0 GHz (Turbo Core 3,7 GHz), 64 GB pamięci RAM

Najwyższa jakość dzięki procesorowi AMD Ryzen™ i pamięci RAM o pojemności do 64 GB

Model TS-1277, obsługiwany przez wysoko wydajny procesor AMD Ryzen™ 7 1700 lub AMD Ryzen™ 5 1600 z akceleracją szyfrowania AES-NI i pamięcią RAM do 64 GB DDR4, zapewnia agresywną wydajność z inteligentną funkcją zasilania, spełniając wymogi wielofunkcyjności i oferując możliwość jednoczesnej obsługi do 16 maszyn wirtualnych*. Do aplikacji biznesowych wymagających pod względem zasobów, np. VDI, R&D, chmury prywatnej i wirtualizacji serwera idealnie nadaje się model TS-1277 z wydajnością o złotym standardzie.


*Środowisko testowe LoginVSI
Typ woluminu: Dysk twardy RAID 6, 8 x Seagate ST4000VN000-2AH166 (SATA)
Konfiguracja maszyny wirtualnej:
1. System operacyjny gościa: Windows 10 64-bitowy
2. Rdzenie: 2
3. Pamięć: 2 GB
4. Dysk twardy: 250G (virtio, tryb pamięci podręcznej: writeback (zapis z buforowaniem)
5. Sieć: virtIO

Transfer 2 x 10GbE (TS-1277-1700-16G)
Odczyt
2346 MB/s
Zapis
1859 MB/s
Sekwencyjny transfer 2 x 10GbE, 64 KB
Odczyt
2323 MB/s
Zapis
1725 MB/s
Sekwencyjny transfer szyfrowany 2 x 10GbE, 64 KB

Testy przeprowadzono w laboratoriach QNAP. Wartości mogą się różnić w zależności od środowiska.

Transfer 2 x 10 GbE
Środowisko testowe:
NAS: TS-1277-1700-16G
System operacyjny: QTS 4.3.4
Typ woluminu: RAID 5; 12 x dyski SSD Intel SSDSC2BB240G4
Komputer klienta: Windows 10, Intel Core i7-6700 3,4 GHz, pamięć RAM 32 GB, QNAP LAN-10G2SF-MLX 10GbE NIC, sekwencyjny odczyt i zapis IOMeter

Najwyższej klasy konstrukcja sprzętu

Obsługujący wiele przydatnych funkcji sprzęt zastosowany w modelu TS-1277 podnosi ogólną wydajność systemu. W połączeniu z elastyczną architekturą, którą można rozbudowywać, model TS-1277 spełnia zróżnicowane potrzeby związane aplikacjami.

 1. Wyświetlacz LCD

  Przedstawia skrócone informacje o systemie dla łatwiejszego zarządzania nim.

Możliwość zwiększenia możliwości serwera NAS dzięki gniazdom PCIe

Model TS-1277 jest wyposażony w trzy gniazda PCIe (1 x PCIe 3.0 x8, 1 x PCIe 3.0 x4, 1 x PCIe 2.0 x4), które umożliwiają instalację kart sieciowych 10 GbE/40 GbE, kart QM2 M.2 SSD/10 GbE PCIe ludnych kart sieci bezprzewodowej w celu zwiększenia potencjału aplikacji.

 • Karty 10 GbE/ 40 GbE

  Zainstaluj karty 10 GbE/40 GbE w celu obsługi błyskawicznego transferu w przypadku zadań wymagających dużej przepustowości, np. wirtualizacji, oraz szybkiego tworzenia kopii zapasowych/przywracania nieustannie rosnących ilości danych.

 • Karty QM2 M.2 SSD/10 GbE

  Zainstaluj innowacyjną kartę QM2 M.2 SSD/10GbE firmy QNAP w celu dodania pamięci podręcznej M.2 SSD lub w celu umożliwienia łączności 10GbE (10GBASE-T) z serwerem NAS, aby korzystać z optymalnej wydajności.

  Uwaga: Kartę QM2 można zainstalować tylko w gnieździe PCIe (PCIe 1). Nie można zainstalować w serwerze NAS zarówno karty QM2, jak i karty graficznej, jeśli obie karty wymagają instalacji w gnieździe PCIe 1.

 • Karty sieci bezprzewodowej

  Zainstaluj zgodną kartę sieci bezprzewodowej do pracy z aplikacją WirelessAP Station w celu zmiany serwera NAS w wygodną, bezprzewodową stację bazową, zezwalając na udostępnianie zasobów sieciowych serwera NAS wielu urządzeniom.

Moc obliczeniowa zwiększona trybem GPU, z zasilaniem 550 W

Karty graficzne są zoptymalizowane pod kątem obliczeń i przekształceń graficznych, ale wymagają znacznie więcej energii w porównaniu z innym sprzętem. Model TS-1277 zapewnia gniazda PCIe umożliwiające obsługę kart graficznych AMD Radeon™ lub NVIDIA®, i zasilanie 550 W, które jest w stanie obsłużyć kartę graficzną w celu lepszego przetwarzania obrazów w QTS i zwiększenia wydajności maszyn wirtualnych za pośrednictwem funkcji GPU passthrough. Odtwarzając filmy wideo przy użyciu modelu TS-1277, można korzystać z pilota (RM-IR004, zakup opcjonalny), który obsługuje QButton, zapewniając większą wygodę sterowania multimediami.

Uwaga:
1. Zasilacz o mocy 550 W jest wyposażony w 8-stykowe (6+2) złącze zasilające i 6-stykowe złącze zasilające dla karty graficznej.
2. Jeśli aplikacja Virtualization Station korzysta z karty graficznej, serwer NAS zatrzyma tymczasowo sprzętowe przyspieszenie transkodowania dla QTS (i vice versa).
3. Obsługa QTS jest zapewniana tylko przez karty graficzne NVIDIA. Funkcję GPU Passthrough dla maszyny wirtualnej obsługują tylko karty graficzne AMD i NVIDIA.
4. Model TS-1277 obsługuje karty graficzne o wymiarach maksymalnie 266 x 112 x 45 mm.
5. Aby uzyskać informacje o obsługiwanych serwerach NAS i kartach graficznych, patrz Lista zgodności.

Pamięć podręczna SSD i technologia automatycznego poziomowania zapewniają wydajność pamięci masowej zoptymalizowaną pod kątem nieprzerwanego działania

Model TS-1277 zapewnia cztery 2,5-calowe gniazda SSD dedykowane pamięci podręcznej w celu zwiększenia wydajności IOPS, i obsługuje opcjonalne dyski SSD M.2 SATA 6 Gb/s. Korzystanie z pamięci podręcznej SSD podnosi ogólną wydajność systemu i znakomicie usprawnia działanie w zastosowaniach wymagających wielu losowych operacji wejścia/wyjścia na sekundę, takich jak bazy danych i wirtualizacja. Technologia Qtier™ umożliwia korzystanie w modelu TS-1277 z automatycznego poziomowania, które nieustannie optymalizuje wydajność pamięci masowej na dyskach M.2 SSD, SSD i dyskach SATA o dużej pojemności dzięki ciągłej akceleracji. Nowa technologia Qtier™ 2.0 zapewnia wiedzę o wejściu/wyjściu, która wzbogaca warstwową pamięć masową SSD o podobną do pamięci podręcznej zastrzeżoną przestrzeń w celu obsługi zwiększonej liczby operacji wejścia/wyjścia w czasie rzeczywistym, maksymalnie zwiększając korzyści dysku SSD.

Uwaga: Dysk M.2 SSD jest sprzedawany oddzielnie. Praca dysków M.2 może powodować przegrzewanie, dlatego zaleca się zainstalowanie radiatora (firmy QNAP lub innego producenta) na dysku SSD M.2.

Wydajność i niezawodność. Twój mądry wybór.

Model TS-1277 obsługuje zaawansowane funkcje biznesowe w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i efektywności oraz zapewnienia dostępu do usług przez całą dobę.

 • RAID 50/60

  W przypadku firm korzystających z serwera NAS z ponad 10 dyskami system RAID 50/60 nie tylko zapewnia lepszą ochronę danych niż pojedyncza macierz RAID 5/6, ale również maksymalizuje dostępną do wykorzystania przestrzeń pamięci w porównaniu do macierzy RAID 10. Oprócz magazynowania danych i ewidentnego wzrostu wydajności zapisu losowego w przypadku używania macierzy RAID dysków SSD, rozwiązanie RAID 50/60 oferuje również szeroki wachlarz profesjonalnych zastosowań z zakresu transmisji strumieniowej wideo i baz danych.

 • iSER

  Rozszerzenia iSCSI dla protokołu RDMA (iSER) współpracującego z kompatybilną kartą sieciową 10GbE/40GbE SFP+ pomagają zwiększyć wydajność transferu danych modelu TS-1277 jako pamięci masowej VMware® ESXi, zapewniając niezbędne narzędzie do optymalizacji wymagających aplikacji do wirtualizacji.

 • Zarządzanie centralne

  Zaprojektowane dla administratorów IT, QRM+ zapewnia pojedyncze rozwiązanie umożliwiające wykrywanie, mapowanie, monitorowanie i zarządzanie wszystkimi urządzeniami Windows®, Linux® i IPMI w danej sieci, a także ułatwia wykrywanie urządzenia dzięki graficznemu interfejsowi użytkownika.

Jednostki iSCSI LUN oparte na bloku: Idealny wybór dla pamięci masowej do wirtualizacji

Model TS-1277 obsługuje jednostki iSCSI LUN oparte na bloku, zapewniając bardziej niezawodne i izolowane środowisko niż jednostka LUN oparta na pliku. Model TS-1277 obsługuje VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® i Windows Server® 2012 R2, zapewniając wysoką wydajność, niezawodność i ekonomiczne rozwiązanie pamięci masowej do środowisk wirtualizacji, jednocześnie obsługując VMware VAAI i Microsoft ODX w celu zwiększania wydajności przez odciążanie serwera ESXi i Hyper-V, odpowiednio, a ponadto obsługuje dodatek QNAP vSphere Client i dostawcę QNAP SMI-S w celu zwiększenia efektywności operacyjnej i usprawnienia zarządzania wirtualizacją.

Wielofunkcyjny serwer, będący hostem dla wirtualnych maszyn i kontenerów

Virtualization Station i Container Station łącznie wprowadziły do wirtualizacji podejście hybrydowe. Niezależnie od potrzeb wirtualizacji, firma QNAP całkowicie zaspokoi potrzeby w zakresie obsługi wirtualizacji.

 • Virtualization Station

  Aplikacja Virtualization Station umożliwia uruchomienie wielu maszyn wirtualnych Windows®, Linux®, UNIX®, Android™ i vQTS, i zapewnia do nich dostęp za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub funkcji VNC (ang. Virtual Network Computing). Firmy mogą uruchamiać aplikacje serwerowe do wirtualizacji na jednym serwerze NAS bez potrzeby użycia dodatkowych serwerów fizycznych.

 • Container Station

  Aplikacja Container Station zapewnia połączenie niezasobochłonnych technologii wirtualizacji LXC i Docker®. Można pobrać aplikacje z wbudowanego rejestru Docker Hub Registry®. Obsługuje on importowanie/eksportowanie kontenerów i ustawienia zezwoleń. Jest łatwy we wdrażaniu, przenośny i wydajny.

QTS — inteligentny, intuicyjny i kreatywny system operacyjny serwerów NAS

Dzięki licznym modułowym aplikacjom i funkcjom system QTS podnosi efektywność zarządzania, zwiększa osobistą produktywność, usprawnia obsługę multimediów i wiele więcej, sprawiając, że korzystanie z NAS będzie jeszcze łatwiejsze, wydajniejsze i bardziej elastyczne! Nowa funkcja Qboost oferuje narzędzie do optymalizacji serwera NAS, które pomaga zwiększyć wydajność aplikacji, zwolnić zasoby systemu i zaplanować aplikacje. Wbudowane narzędzie App Center, zapewniające setki gotowych do instalacji na żądanie aplikacji, obejmuje dużo większy zakres funkcji NAS. System QTS przełamuje bariery urządzeń i platform oraz ograniczenia geograficzne, oferując użytkownikom zoptymalizowane funkcje chmury i inne zaawansowane funkcje.

Optymalizacja współpracy dzięki płynnemu udostępnianiu plików i synchronizacji

Model TS-1277 centralnie przechowuje dane i pliki, i obsługuje protokoły SMB/CIFS, AFP i NFS w celu udostępniania plików w sieciach Windows®, Mac® oraz Linux®/UNIX®. Za sprawą Qsync (narzędzia zmieniającego serwer NAS QNAP w bezpieczne i pojemne centrum danych do synchronizacji plików) każdy plik przesłany do serwera TS-1277 jest udostępniany wszystkim powiązanym urządzeniom, takim jak komputery, laptopy i urządzenia mobilne. Synchronizacja folderów udostępnionych i folderów zespołów pozwala na udostępnianie plików w grupach, co zwiększa elastyczność prowadzenia zespołowych projektów i możliwości współpracy. Plikami można centralnie zarządzać przy użyciu aplikacji File Station, co obejmuje także pliki z urządzeń mobilnych i dysków optycznych. Aplikacja File Station umożliwia także zamontowanie zdalnego serwera NAS, i transfer plików pomiędzy serwerem NAS a publicznymi usługami chmury w celu zapewnienia większej wygody.

Planowanie kompletnej kopii zapasowej

TS-1277 zapewnia niezawodne i elastyczne rozwiązanie do przywracania kopii zapasowych i danych po awarii w celu zapewnienia wsparcia organizacjom w rutynowych pracach tworzenia kopii zapasowych tak, aby uzyskać oszczędność kosztów i wysoką wydajność.

 • Tworzenie kopii zapasowych w systemie Windows i na komputerach Mac

  Użyj niewymagającego licencji narzędzia QNAP NetBak Replicator w celu utworzenia kopii zapasowych/przywrócenia plików systemu Windows® oraz do obsługi Time Machine® dla urządzeń Mac®. Jest to łatwy, szybki i wygodny sposób.

 • Hybrid Backup Sync

  Łączy w sobie funkcje tworzenia kopii zapasowych, przywracania i synchronizacji (przy użyciu protokołów RTRR, rsync, FTP, CIFS/SMB), umożliwiając łatwe przesyłanie danych do przestrzeni lokalnych, zdalnych i w chmurze w ramach kompleksowego planu przechowywania danych i odzyskiwania po awarii.

 • Migawki dla woluminu i jednostki LUN

  Migawka jest niezbędna w celu ochrony danych NAS, a jej funkcja na poziomie bloku sprawia, że jest to niezawodna metoda ochrony danych w obliczu wzrastającego zagrożenia atakiem typu ransomware. TS-1277 obsługuje do 256 migawek na wolumin lub jednostkę LUN oraz maksymalnie 1024 migawki na serwer NAS.

 • Kopie zapasowe MW

  Dzięki wysokiej wydajności, potencjalnymmożliwościom bardzo dużej pamięci masowej, zintegrowanym rozwiązaniom do wirtualizacji i obsłudze migawek, które nagrywają stan systemu w dowolnym czasie model TS-1277 idealnie sprawdza się przy tworzeniu kopii zapasowych maszyn wirtualnych.

Transmisja strumieniowa 4K na żywo w prywatnej chmurze

Transmisje strumieniowe na żywo umożliwiają interakcję z widzami w czasie rzeczywistym i zwiększają ich zaangażowanie, stanowiąc wielki potencjał dla różnorodnych zastosowań biznesowych i zastosowań związanych ze stylem życia. TS-1277 obsługuje DJ2 Live, ekskluzywną platformę do transmisji na żywo, opartą na prywatnej chmurze, która obsługuje do 4K transmisji strumieniowych wideo na żywo, zapewniając kompletne rozwiązanie do integracji transmisji na żywo, pamięci masowej i udostępniania. Można przechwytywać wideo na żywo z komputerów, urządzeń mobilnych lub kamer internetowych w celu przesyłania strumieniowego do DJ2 Live za pośrednictwem wysokiej prędkości transmisji w sieci Intranet, a następnie zapisać wszystkie filmy wideo na prywatnym, bezpiecznym serwerze TS-1277 o wysokiej wydajności. Serwer ten obsługuje także strumieniowanie do usług wideo, np. YouTube™ i Facebook® w celu uzyskania uniwersalnej transmisji na żywo.

Wszechstronny monitoring zapewniający całodobowy monitoring

TS-1277 zapewnia inteligentny system do zarządzania wideo, który pomaga w zarządzaniu monitoringiem w czasie rzeczywistym, nagrywaniu wideo i audio, oraz odtwarzaniu z szerokim zakresem spersonalizowanych ustawień w celu ochrony środowiska fizycznego. Przy użyciu aplikacji mobilnej Vmobile można zarządzać monitorowanymi kanałami w dowolnym czasie z dowolnego miejsca, lub zainstalować aplikację mobilną Vcam w celu zmiany urządzenia w kamerę sieciową, aby w mgnieniu oka nagrywać na serwer NAS. Serwer TS-1277 obsługuje także aplikację QVR Pro (Beta), integrującą profesjonalny system QVR firmy QNAP z systemem operacyjnym QTS. Umożliwia wydzielenie na serwerze NAS dedykowanego, niezależnego miejsca do magazynowania danych z nadzoru wizyjnego oraz wykorzystanie zalet wynikających z możliwości rozbudowy pamięci masowej i zarządzania nią z poziomu systemu QTS.

 • 3,000+

  zgodne kamery IP

 • 8

  bezpłatne kanały kamer IP

 • 80

  kanały z możliwością rozszerzenia

 • QUSBCam2

  nagrywanie z kamer internetowych USB

Elastyczna i ekonomiczna rozbudowa pamięci masowej

W przypadku braku miejsca potrzebne jest łatwe rozwiązanie, które pomoże rozbudować pamięć masową. QNAP zapewnia kilka sposobów rozbudowy pamięci masowej NAS w celu przechowania danych lub rozwoju firmy.

 • VJBOD

  Użyj VJBOD (Virtual JBOD), aby zwiększyć pojemność pamięci zapasowej, korzystając z niewykorzystanej przestrzeni na innym serwerze QNAP NAS. Jako dyski lokalne można podłączyć do 8 serwerów QNAP NAS w urządzeniu TS-1277.

 • Zaktualizuj pojemność RAID

  Dzięki wymianie podczas pracy dysków o mniejszej pojemności, serwer QNAP NAS może rosnąć wraz z rozwojem Twojej firmy.

 • Migruj do nowego NAS

  Zainstaluj dyski twarde NAS na większym serwerze QNAP NAS i zachowaj wszystkie istniejące dane i konfiguracje.

 • Zamontuj obudowy rozszerzające

  Podłącz maksymalnie 2 obudowy rozszerzające UX-800P, UX-500P lub nawet 4 REXP-1000 Pro. Przy użyciu Menedżera migawek i pamięci masowej QTS można łatwo zarządzać zwiększaniem pojemności pamięci NAS.

Dane techniczne

Producent QNAP
Kod producenta TS-1277-1600-8G
EAN CODE 4713213512418
Gwarancja 2 lata (opcjonalne przedłużenie)
Procesor 6-rdzeniowy/12-wątkowy procesor AMD Ryzen™ 5 1600 3,2 GHz, Turbo Core 3,6 GHz
Pamięć Flash 5GB (DOM)
Zasilacz 550 W, 100-240 V prądu przemiennego, 50/60 Hz
Kieszenie na dyski twarde 8 x kieszeni na 3,5-calowe dyski SATA 6 Gb/s 4 x kieszenie na 2,5-calowe dyski SATA 6 Gb/s
PCIe Slot 1 x PCIe 3.0 x8 1 x PCIe 3.0 x4 1 x PCIe 2.0 x4
USB 2 x USB 3.1 10 Gb/s • Tył: 1 x USB 3.1 10 Gb/s Typ C • Tył: 1 x USB 3.1 10 Gb/s Typ A 6 x USB 3.0 • Przód: 1 x USB 3.0 Typ A (Uwaga: Jest wyposażony w przycisk kopii One-Touch) • Tył: 5 x USB 3.0 Typ A
Typ obudowy Tower
Minimalne wymiary (szer. x głęb. x wys.) 234,6 x 369,9 x 319,8 mm
Waga 11,27 kg
Poziom hałasu [dB] 37.8
Maks. pobór mocy 80.88 W
Zakres temperatur podczas eksploatacji Od 0 do 40˚C
Wilgotność 5–95% wilgotności względnej
Wentylator System: 3 x 80 mm Procesor: 2 x 90 mm
GbE Port 4 x RJ45
M.2 Slot 2 x dyski SSD M.2 2240/2260/2280/22110 SATA 6 Gb/s
10GbE Port Opcjonalnie: Z kartą rozszerzeń PCIe
Audio Input • 2 x dynamiczne gniazda mikrofonowe 3,5 mm
Audio Output • 1 x wyjście liniowe 3,5 mm • 2 x głośniki

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl