Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

QNAP NAS TDS-16489U-SF2-R2

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 79 008,59 zł 79008.59
Cena netto: 64 234,63 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Serwer nowej generacji TDS-16489U R2 łączy w jednym systemie funkcje serwera aplikacji i pamięci masowej, umożliwiając przy tym wybór jednego z dwóch systemów operacyjnych: systemu klasy korporacyjnej QES zapewniającego wydajną i niezawodną obsługę pamięci masowej w zastosowaniach o znaczeniu krytycznym lub bogato wyposażonego systemu QTS do obsługi pamięci masowej i różnorodnych serwerów aplikacji. Elastyczny model TDS-16489U R2 z podwójnym procesorem i obsługą dwóch systemów operacyjnych sprawdza się idealnie w różnorodnych zastosowaniach, w tym jako serwer plików, wirtualizacji lub obsługi pulpitów wirtualnych, jako średniej wielkości centrum danych, do strumieniowego przesyłania wideo, do przechowywania nagrań monitoringu czy też jako wydajne rozwiązanie do tworzenia i odtwarzania kopii zapasowych.

Zwielokrotniona moc obliczeniowa z dwoma procesorami Intel® Xeon® E5

Stworzony z myślą o obsłudze aplikacji intensywnie korzystających z danych model TDS-16489U R2 wyposażono w dwa procesory wielordzeniowe Intel® Xeon® E5-2600 v4 z możliwością zainstalowania do 1 TB czterokanałowej pamięć RAM DDR4 2133 MHz RDIMM/LRDIMM (Long-DIMM x16), co w połączeniu z obsługą dysków SAS 12 Gb/s pozwala zapewnić wysoką wydajność transmisji danych i pracy aplikacji. Niezrównana wydajność modelu TDS-16489U R2 pozwala sprawnie obsługiwać zarówno obliczeniowo wymagające zadania, jak i codzienne potrzeby nowoczesnych aplikacji, takich jak środowiska wirtualizacji, monitoringu i strumieniowego przesyłania multimediów. Z kolei dla przedsiębiorstw otwiera to drogę do skuteczniejszego analizowania ogromnych zbiorów danych, a tym samym skuteczniejszego wykorzystywania okazji biznesowych.

Wszechstronny serwer NAS z obsługą dwóch systemów operacyjnych

Podczas wdrażania serwera TDS-16489U R2 można wybrać jeden z dwóch systemów operacyjnych, co pozwala przedsiębiorstwom stosować system operacyjny najlepiej dopasowany do potrzeb biznesowych na danym etapie rozwoju.

QES: zaprojektowany z myślą o wymagających środowiskach korporacyjnych

Pamięć masowa klasy korporacyjnej z systemem plików ZFS pozwalającym utrzymywać maksymalną integralność danych i ciągłość biznesową.

System QES obsługuje deduplikację i kompresję dla maksymalnej wydajności pamięci masowej obsługującej infrastrukturę VDI

Stosowana w systemie QES deduplikacja danych na poziomie bloków pozwala oszczędzać miejsce dotychczas zajmowane przez zduplikowane dane, a zintegrowana kompresja danych ograniczać rozmiary plików. W połączeniu z dyskami SSD obie funkcje ułatwiają optymalne wykorzystanie przestrzeni dyskowej i pozwalają ograniczać koszty pamięci masowej, szczególnie w przypadku wdrożeń opartych wyłącznie na pamięciach flash. W środowiskach VDI, gdzie obrazy systemów operacyjnych i aplikacji używane przez pulpity wirtualne nierzadko zawierają nawet 90% zduplikowanych danych, deduplikacja pulpitów wirtualnych bardzo usprawnia ich buforowanie w celu zapewnienia optymalnej wydajności udostępniania.

Niemal nieograniczona liczba migawek w połączeniu z funkcją SnapSync bardzo usprawnia obsługę zdalnych kopii zapasowych w systemie QES

System QES obsługuje maksymalnie 65 535 migawek jednostek LUN iSCSI i folderów udostępnionych — gdyby przez całą dobę tworzyć co godzinę jedną migawkę, można by przechowywać migawki nawet z siedmiu lat bez konieczności ich usuwania. Funkcja SnapSync z synchronizacją na poziomie bloków bardzo ułatwia replikację migawek na serwery zdalne. W razie awarii ośrodka podstawowego wydajny mechanizm SnapSync pozwala szybko przywrócić sprawność usług niezbędnych dla działalności przedsiębiorstwa.

Idealna sieciowa pamięć masowa do kopii zapasowych danych z serwera Enterprise ZFS NAS

Gdy używany jest system operacyjny QES, model TDS-16489U R2 stanowi idealną pamięć masową dla kopii zapasowych danych serwera Enterprise ZFS NAS przesyłanych przy użyciu funkcji SnapSync. Jeśli serwer Enterprise ZFS NAS nieoczekiwanie ulegnie awarii, serwer TDS-16489U R2 może natychmiast lokalnie odtworzyć wszystkie dane z kopii zapasowych i przejąć jego operacje i usługi przy minimalizacji czasu odtwarzania (RTO) i okresu utraty zmian w danych (RPO). Pozwala to uniknąć przestojów niezbędnych przy przywracaniu danych ze zdalnego serwera NAS/rsync z systemem QTS na naprawiony serwer Enterprise ZFS NAS.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl